Dom Studencki Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Warszawie jest zlokalizowany przy ul. Łuckiej 15 w apartamentowcu Łucka City. Łucka City to warszawski wieżowiec o łącznej wysokości 120 metrów, najwyższy w Polsce budynek mieszkalny, w którym znajdują się łącznie 342 mieszkania, a ich powierzchnia wynosi od 37 do 243 m2. Na wyższych piętrach położone są apartamenty z widokami na Warszawę.

Na trzech podziemnych kondygnacjach znajduje się parking, wyżej na pięciu naziemnych kondygnacjach mieszczą się biura i punkty usługowe, m.in. bank. Wieżowiec posiada nowoczesne udogodnienia: 6 szybkobieżnych wind, monitoring kamerami wideo, basen.

Uczelnia dysponuje w sumie 40 miejscami w mieszkaniach 3 lub 4 pokojowych, pokoje są 1 i 2 osobowe zlokalizowane w apartamentowcu na V, VI, VII, VIII, IX i XVII piętrze
W mieszkaniach znajduje się kuchnia do wspólnego użytku przez współlokatorów, łazienka i toaleta. Pokoje są wyposażone w podstawowe meble - łóżka, biurka, szafy. Studenci zakwaterowani w mieszkaniach Łucka City mogą nieodpłatnie korzystać z basenu, który znajduje się w budynku.


Wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim prosimy składać w Biurze Rekrutacji bądź w Biurze Spraw Studenckich w terminie do 31 sierpnia.

Koszt najmu pokoju wynosi:
• pokój jednoosobowy (cena 675,00 zł/mies./osoba.)
• pokój dwuosobowy (cena 575,00 zł/mies./osoba)
• media (cena 100,00 zł)