Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu strategii rozwoju miasta: #Warszawa2030, które odbędą się w dniach 11 kwietnia – 15 maja.

 

Projekt strategii #Warszawa2030 powstawał przy dużym udziale mieszkańców, przedsiębiorców oraz różnego typu organizacji i instytucji. Zgłoszone w toku kilkunastomiesięcznych prac pomysły i postulaty oraz praca Grup Roboczych złożyły się na wizję Warszawy w 2030 roku oraz cele, których realizacja pozwoli ją osiągnąć. Teraz przyszedł czas, aby przyjrzeć się całości.

 

W ramach konsultacji odbędą się 23 spotkania, podczas których będziemy dyskutować o przyszłości naszego miasta, jak i nad konkretnymi zapisami projektu strategii.

 

11 kwietnia 2017 (wtorek) – Inauguracja konsultacji społecznych
18 kwietnia 2017 (wtorek) – Cel 1. Odpowiedzialna wspólnota
20 kwietnia 2017 (czwartek) – Cel 2. Wygodna lokalność
27 kwietnia 2017 (czwartek) – Cel 3. Funkcjonalna przestrzeń
15 maja 2017 (poniedziałek) – Cel 4. Innowacyjne środowisko
spotkania dyskusyjne w dzielnicach.

 

Uwagi do dokumentu będzie można zgłaszać również za pośrednictwem elektronicznego formularza, udostępnionego 11 kwietnia na www.2030.um.warszawa.pl oraz www.konsultacje.um.warszawa.pl, a także w plenerowych punktach konsultacyjnych i urzędach dzielnic.

 

Szczegółowy program konsultacji społecznych znajduje się pod linkiem: http://2030.um.warszawa.pl/bez-kategorii/konsultacje-spoleczne-projektu-strategii-warszawa2030/

 

Projekt strategii zostanie upubliczniony w połowie tego tygodnia.

 

Zebrane uwagi zostaną wykorzystane do ulepszenia projektu strategii pod względem merytorycznym i formalnym.

Zapraszamy do zapoznania się z folderem prezentującym dotychczasowy przebieg prac nad strategią (pobierz).