• Welcome Party studentów Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie - zobacz zdjęcia

  dodano: 04.11.2019

  Pierwsze dni studiów już za nami. Znacie już kampus, infrastrukturę uczelni, wykładowców, plany zajęć. Studia to także czas, w którym poza zdobywaniem wiedzy, zdobywa się coś równie cennego – przyjaźnie.

  więcej... • Orientation day 2019

  dodano: 18.10.2019

  Rozpoczęcie studiów jest wielką przygodą ale też wyzwaniem. Daleko od domu lub kraju. Poza radością może pojawić się niepokój. Zdajemy sobie z tego sprawę i chcemy, abyście rozpoczęli studia ze świadomością, iż dbamy o Wasz komfort, aby czas studiów nie był tylko czasem zdobywania wiedzy, ale także nowych doświadczeń i przyjaźni. Takie jest właśnie Welcome Office – grupa przyjaciół, która pomoże Wam w każdej kwestii związanej ze studiami i życiem w Polsce.

  więcej... • Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 - relacja

  dodano: 16.10.2019

  „Przyjmując symbole władzy rektorskiej, chciałbym złożyć uroczyste zobowiązanie, że dołożę wszelkich starań, aby rządzić sprawiedliwie, dochować obietnic, przyczyniając się do stałego rozwoju Akademii w niczym nie uchybić godności urzędu rektora oraz służyć całej społeczności Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, mając za wzór panią Rektora prof. dr hab. Marię Sierpińską”, tymi słowami rozpoczął przemówienie Rektor dr Konrad Janowski, przyjmujący z rąk pani prof. dr hab. Marii Sierpińskiej – Rektor Honorowej, insygnia władzy rektorskiej.”

  więcej... • II Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych PsychoScience 2019

  dodano: 03.11.2019

  12 października 2019 r. odbędzie się II edycja Warszawskiej Konferencji Nowości Psychologicznym "PsychoScience 2019". Spotkanie w gronie wybitnych psychologów to odpowiedź na potrzebę stworzenia przestrzeni dla rozwoju naukowego osób będących zarówno na samym początku kariery naukowej jak i doświadczonych naukowców . Konferencja pozwoli badaczom zaprezentować wyniki ich dotychczasowej pracy – szerszemu gronu odbiorców.

  więcej...

 • Międzynarodowa Konferencja "Prawne i społeczne aspekty edukacji XXI wieku. Zagrożenia, nadzieje, wyzwania"

  dodano: 09.09.2019

  28 i 29 października 2019 na Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. Ivana Franko w Drohobyczu odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Prawne i społeczne aspekty edukacji XXI wieku. Zagrożenia, nadzieje, wyzwania”, w które organizację zaangażowani są pracownicy naukowi naszej Akademii.

  więcej... • Włączenie Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w struktury Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

  dodano: 07.08.2019

  Uprzejmie informujemy, iż Władze Uczelni podjęły kroki zmierzające do formalnego włączenia Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w struktury Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

  więcej... • Nowy kampus już jest!

  dodano: 27.05.2019

  Od 23.07.2019 Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie rozpoczyna funkcjonowanie w nowym kampusie przy ul. Okopowej 59.

  więcej... • Welcome Party

  dodano: 08.04.2019

  28 marca w klubie Mirage odbyła się najgorętsza impreza studencka tego roku – Welcome Party. Zabawa zaczęła się po godz. 21:00, a frekwencja dopisała. Do klubu przybyli studenci AEH i WSTI w Warszawie, a także ich przyjaciele i znajomi, by spędzić wspólnie czas.

  więcej... • Dni Otwarte

  dodano: 26.03.2019

  Jeżeli nadal zastanawiasz jak zaprojektować swoją przyszłość, w jakim kierunku najchętniej byś się realizował, jakie są perspektywy na pracę po ukończeniu studiów – zapraszamy na nasze Dni Otwarte.

  więcej...