Głównym celem Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych jest stworzenie jak najlepszych warunków do kształcenia. Priorytetem uczelni jest również wspomaganie rozwoju studentów w sferach społecznych, sportowych i kulturowych. Od początku istnienia szkoły, WSTI wprowadza szereg zmian oraz współpracuje z organizacjami studenckimi, aby stworzyć atmosferę uczelni przyjaznej studentom.

Jako jedna z lepszych, prywatnych uczelni w Polsce, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie nie jest ukierunkowana wyłącznie na rozwój intelektualny studentów, ale również zapewnienie miłej i kulturalnej atmosfery. Opinie uczniów są dla Nas bardzo ważne, na ich podstawie WSTI dynamicznie zmienia się i poszukuje nowych rozwiązań, aby być przykładem uczelni przyjaznej studentom.

 

  • Organizacje studenckie

  Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych to współpraca z Samorządem Studenckim, Akademickim Biurem Karier oraz licznymi kołami naukowymi. Uczelnia posiada również swoją własną elektroniczną platformę komunikacyjną Extranet.

  więcej... • Kultura i Sport

  Uczelnia czynnie uczestniczy w wydarzeniach kulturowych, naukowych i teatralnych. Informacje na temat bieżących imprez, widowisk oraz ofert współpracujących z nami instytucji kulturalnych podawane są na oficjalnej stronie WSTI popularnego serwisu Facebook.

  więcej... • Uczelnia przyjazna studentom niepełnosprawnym

  Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych wychodzi naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań aby umożliwić wszystkim równy dostęp do źródeł wiedzy. Kształtujemy przyjazną, pozbawioną stereotypów atmosferę, pozytywnie działającą na relacje ze studentami.

  więcej... • Sale dydaktyczne

  Sale dydaktyczne Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i narzędzia lektorskie. Do dyspozycji studentów na terenie uczelni znajduje się również obszerna biblioteka oraz bufet.

  więcej...