Zamieszczona lista dotyczy absolwentów, którzy uzyskali średnią studiów powyżej 4,75 oraz ocenę celującą (6) lub bardzo dobrą (5) ukończenia studiów - lista w porządku chronologicznym.

inż. Przemysław Piotr Rosłon

Data ukończenia studiów: 7 lipca 2010
Specjalność: Bazy Danych i Systemy Informatyczne
Średnia ze studiów: 4,87
Temat pracy dyplomowej: Internetowa platforma e-learningowa wspomagająca nauczanie języka PHP
Promotor: dr inż. Wiktor Olchowik
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: Studia na WSTI wspominam bardzo dobrze. Uczelnia posiada bardzo dobrą kadrę dydaktyczną i laboratoria, które są dobrze przystosowane do zajęć. Program nauczania jak i specjalności są na bieżąco dostosowywany do potrzeb rynku, a po ukończeniu studiów z powodzeniem można kontynuować naukę na innej uczelni (w moim przypadku na Politechnice Warszawskiej). Na pochwałę zasługuje też lokalizacja - bardzo dobry dojazd oraz cicha i spokojna okolica. Cztery lata na WSTI pozwoliły mi poznać wielu świetnych ludzi oraz zdobyć w miłej atmosferze solidne podstawy do dalszego rozwoju.

inż. Jan Stożek

Data ukończenia studiów: 13 lipca 2011
Specjalność: Sieci komputerowe
Średnia ze studiów: 5,38
Temat pracy dyplomowej: Projekt i realizacja systemu rozpoznawania znaków pisanych odręcznie metodą sztucznych sieci neuronowych
Promotor: dr inż. Leszek Grad
Ocena ukończenia studiów: 6 (celująca)

inż. Iwo Andrzej Kępka

Data ukończenia studiów: 23 września 2011
Specjalność: Grafika Komputerowa i DTP
Średnia ze studiów: 4,81
Temat pracy dyplomowej: Proces przygotowania publikacji do druku
Promotor: dr inż. Piotr Napieralski
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: W mojej ocenie największym bogactwem szkoły jest jej kadra naukowa - złożona z wybitnych wykładowców, ale przede wszystkim ludzi aktywnych zawodowo. Właśnie ta możliwość obcowania z osobami zawodowo związanymi ze swoimi dziedzinami nauki, daje właściwy wydźwięk nabywanym umiejętnościom inżynierskim. Przy szczerej woli nauki daje to możliwość sięgnięcia po naprawdę praktyczną wiedzę z interesujących nas dziedzin, popartą solidnymi podstawami z zakresu całej informatyki.
Nie bez znaczenia dla toku nauki, ale głównie wygody codziennego życia studenckiego, jest też ukłon uczelni w stronę nowoczesnych technologi i wykorzystanie ich do interakcji ze studentami. Podobnie łatwość w kontaktach z dziekanatem, który jest chyba przeciwieństwem tej mściwej instytucji, którą spotyka się w innych szkołach.

inż. Paweł Robert Gałązka

Data ukończenia studiów: 14 października 2011
Specjalność: Sieci komputerowe
Średnia ze studiów: 5,23
Temat pracy dyplomowej: Projekt systemu podnoszenia jakości dźwięku
Promotor: dr inż. Leszek Grad
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: WSTI jest dość młodą ale za to prężnie rozwijającą się uczelnią, którą szczerze polecam osobompragnącym rozwijać swoją wiedzę informatyczną w ujęciu praktycznym właściwie w każdej dziedzinie. Poziom nauczania jak i zaangażowanie kadry dydaktycznej zarówno na wykładach jak i na laboratoriach jest na bardzo przyzwoitym poziomie.
Sama organizacja pracy oraz komunikacja dziekanatu ze studentami miło mnie zaskoczyła. Często można usłyszeć od innych studentów z innych uczelni (nawet z państwowych) informacje odnośnie braku jakichkolwiek ogłoszeń z ich dziekanatów i ogólnie panującej dezorganizacji pracy. Natomiast w WSTI dodatkowo świetnie opracowany system Extranet pozwala znaleźć w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące "życia uczelni". Studiowanie na WSTI mogę z pewnością uznać za jeden z najlepszych momentów w moim życiu. Pozwoliło mi rozwijać moje zainteresowania oraz umiejętności związane z szeroko pojętą dziedziną IT.

inż. Michał Marek Tomasini

Data ukończenia studiów: 14 października 2011
Specjalność: Sieci komputerowe
Średnia ze studiów: 5,04
Temat pracy dyplomowej: Projekt systemu przetwarzania wstępnego dźwięku w środowisku Borland C++ Builder
Promotor: dr inż. Leszek Grad
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: Studia na WSTI wspominam i oceniam bardzo pozytywnie. Kadra naukowa prezentuje naprawdę wysoki poziom, programy nauczania kładą nacisk na szeroką i szczegółową wiedzę informatyczną, dając możliwość zdobycia konkretnego i praktycznego wykształcenia. Bardzo dobrze oceniam poziom organizacyjny uczelni ze świetnie funkcjonującym systemem Extranetu na czele. Myślę, że pod wieloma względami WSTI może śmiało konkurować nawet z renomowanymi uczelniami państwowymi - opinię tą opieram na własnym doświadczeniu, jak i na wielu zasłyszanych w swoim środowisku relacjach. W żadnym razie nie żałuję dokonanego niegdyś wyboru i szczerze dziekuję za wspaniałe, owocne 4 lata spędzone z WSTI. Z czystym sumieniem polecam tę uczelnię kolejnym pokoleniom studentów !

inż. Marcin Wiśniewski

Data ukończenia studiów: 14 października 2011
Specjalność: Bazy danych i systemy informatyczne
Średnia ze studiów: 5,66
Temat pracy dyplomowej: Badanie skuteczności wybranych algorytmów określających podobieństwo ciągów znakowych w standaryzacji danych adresowych
Promotor: dr Feliks Kurp
Ocena ukończenia studiów: 6 (celująca)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: WSTI jest szybko rozwijającą się uczelnią o bardzo dobrej kadrze naukowej, w większości rekrutującej się z Wojskowej Akademii Technicznej. Serdecznie polecam WSTI wszystkim kandydatom. Jednocześnie dziękuję władzom WSTI, opiekunowi mojej pracy dyplomowej - dr. Feliksowi Kurpowi, kadrze naukowej oraz wszystkim pracownikom administracyjnym i technicznym za możliwość studiowania w bardzo dobrych warunkach i przyjemnej atmosferze. Dziękuję również władzom WSFiZ za stworzenie WSTI warunków do funkcjonowania.

inż. Jacek Ruszkowski

Data ukończenia studiów: 26 października 2011
Specjalność: Sieci Komputerowe
Średnia ze studiów: 4,80
Temat pracy dyplomowej: Wykorzystanie metod tworzenia dynamicznych stron internetowych w celu stworzenia aplikacji internetowej wspomagającej pracę serwisu urządzeń komputerowych
Promotor: dr inż. Michał Misztal
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: Z perspektywy zakończonej edukacji na WSTI uważam, że była to dobra inwestycja. Uzyskałem bardzo solidną bazę do dalszego rozwoju umiejętności w zakresie informatyki. Uczelnia dysponuje doświadczoną i bardzo kompetentną kadrą dydaktyczną, która przekazała mi mnóstwo wiedzy. Czasem w atmosferze dyscypliny, a czasem "na wesoło" - każdy z wykładowców miał swój sposób prowadzenia zajęć. Równie pozytywnie oceniam infrastrukturę uczelni. Krótko mówiąc - polecam!

inż. Dorota Magdalena Wróblewska

Data ukończenia studiów: 26 października 2011
Specjalność: Bazy Danych i Systemy Informatyczne
Średnia ze studiów: 4,98
Temat pracy dyplomowej: Projekt platformy do zarządzania sklepami internetowymi
Promotor: dr hab. inż. - prof WSTI Zenon. Biniek
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: WSTI postrzegam jako młodą, prężnie rozwijającą się uczelnię. Kadrę uczelni oceniam pozytywnie, zarówno za ogólną wiedzę merytoryczną jak i sposób przekazywania wiedzy.

inż. Ewa Barbara Janas

Data ukończenia studiów: 4 listopada 2011
Specjalność: Grafika Komputerowa i DTP
Średnia ze studiów: 4,90
Temat pracy dyplomowej: Manager Ubrań
Promotor: dr inż. Adam Wojciechowski
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: Studia na WSTI to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Jest to dość młoda, lecz szybko rozwijająca się uczelnia z wysokim poziomem nauczania. Ciekawie dobrany program i podział przedmiotów pozwalają zdobyć praktyczną wiedzę w konkretnej dziedzinie, uzupełniając jednocześnie ogólne umiejętności z zakresu informatyki. Wielkim plusem WSTI jest świetna kadra dydaktyczna oraz ogólnie panująca na zajęciach atmosfera. Na pochwałę zasługują także bardzo miłe panie z Dziekanatu, które zawsze służą pomocą. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że spędziłam tutaj cudowne cztery lata, bardzo dużo się nauczyłam, poznałam wielu świetnych ludzi i śmiało mogę polecić tę uczelnię następnym pokoleniom przyszłych informatyków!

inż. Marek Piotr Karpiński

Data ukończenia studiów: 4 listopada 2011
Specjalność: Grafika Komputerowa i DTP
Średnia ze studiów: 4,91
Temat pracy dyplomowej: System identyfikacji tablic rejestracyjnych
Promotor: dr inż. Adam Wojciechowski
Ocena ukończenia studiów: 5 (bardzo dobra)
Krótka opinia o uczelni i ukończonych studiach: WSTI jest rozwijającą się uczelnią o bardzo dobrej kadrze naukowej. Uważam, że wybór właśnie tej uczelni był właściwy a studiowanie na WSTI mogę z pewnością uznać za jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Cztery lata tu spędzone pozwoliło mi rozwijać moje zainteresowania i zdobywać nowe umiejętności. Zdecydowanie polecam WSTI wszystkim kandydatom i przyszłym pokoleniom informatyków.

Uwaga: Na liście podano dane wyróżniających się absolwentów, którzy wyrazili zgodę na ich publikowanie. Publikowanie listy następuje w 2 etapach. W pierwszym etapie wstępnie zamieszczane są dane pochodzące z systemu informatycznego (bez zdjęcia i opinii) i wysyłana jest prośba o weryfikację zamieszczonych danych oraz przysłanie zdjęcia i opinii, a także wyrażenie zgody na publikowanie danych. W drugim etapie przy udzieleniu zgody uzupełnione i ew. poprawione dane pozostają, natomiast przy braku zgody lub nieudzieleniu zgody w ciągu tygodnia od wysłania prośby dane są usuwane. W szczególności publikowane dane ze zdjęciem lub/oraz opinią dotyczą osób, ktore wyraziły na to zgodę.